ni dlm ktm,sesak gle..so pe y korg nmpk ni adalh keterpaksaan semata-mata taw..mke aq pn da pnt sgt2...
ni affan..ex skulmate aq y brani g mid ngn pmpuan jew,,,cayalah affan!!!even bwu abis b`kawad,still sggup ikut ktowg reunion gmc
y ni kwn kamcing aq..diowg 2 ni kapel since fom 5 lg..loving sgt,,,y boy ni apis,skang study kt kolej k.nerang..engenering..gf die lak kt kolej shah ptra amek medik,nxt month terbang alex,mesir..hu..b`pisah r ktowang....
0 comments:
Post a Comment